Váš podíl na tvorbě nabídky (aktualizace 22.8. 2020)

Aktualizováno 22.7. 2020

Podívejte se, co by rádi našli v naší nabídce někteří z Vás. A co byste uvítali Vy? Rádi vašim přáním vyhovíme. Neslibuji, že všem. Ale budeme se snažit.

Přečtěte si, co poznali a co zaujalo další. Zkuste se podělit o své poznatky komentářem nebo krátkým příspěvkem.

Dárek na míru ušitý

Přání  bylo najít mimořádný dárek pro partnera. Partner je přítelem plných, tělnatých červených vín a výtvarného umění.

Řešení jsme společně našli v limitované edici červených vín „La Grolla“ Roso Veronese IGT (Veneto), jejíž etikety pro ročníky 2013 – 2016 pro vinařství Allegrini vytvořili významní autoři moderního výtvarného umění.

Realizace netrvala déle než 7 pracovních dní.

M.R.:

Nejvíce by ho potěšila cesta v malé skupině po vybraných vinařstvích severní Itálie. Tak třeba někdy v budoucnu?

L.H. :

Její srdeční záležitostí je Nobile di Montepulciano tělnaté, červené víno plné toskánského slunce a večerních soumraků nad toskánskými kopci.

R.P. :

Region Friuli – Gulia Venezia je častým cílem jeho cest a zdejší vína a vinařství ho hodně oslovila. A možná o tom napíše i příspěvek do našeho blogu.

T.B.:

Jejím favoritem je Muscadet z oblasti Nantes, které zrálo 5 měsíců na kvasinkách. Lehké, svěží víno, jehož nepatrně slaná příchuť jí připomíná blízkost oceánu a ústřice z Cancale.

Komentáře (0)

Žádné komentáře

Nový komentář

Produkt přidán do oblíbených
Produkt přidán do porovnání

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.