• -20%
  • Nové
  • Balení
Côtes du Rhône - La Vinsobraie...
Côtes du Rhône - La Vinsobraie...

Côtes du Rhône - La Vinsobraie (degustační set 2 lahve)

Skladem
430,40 Kč 538,00 Kč -20%

Namísto 538,00 Kč

S DPH

Vinsobres najdete přibližně 20 km severně od Châteauneuf-du-Pape a velmi blízko Vaison-la Romaine v kopcovité krajině v jižní části Drôme Provençale. Vinice jsou často terasovité v průměrné nadmořské výšce 300 m, chráněné před mistrálem, uprostřed lesů, ovocných stromů, levandule, olivovníků a lanýžových dubů. Rozkládají se na vyprahlé zemi zaplavené slunečním svitem kolem Vinsobres, obcí Mirabel-aux-Baronnies a Piégon.

Tento balíček obsahuje

Degustační set obsahuje 1 lahev Grenat Cru CDR a1 lahev Côtes du Rhône Blanc. Uvedená cena je za celý set.

Grenat Cru CDR (AOC Cru des Côtes du Rhône)

Popis vína: Intenzivní červené víno od vinařů z La Vinsobraise vyhrálo zlatou medaili v Orange v roce 2010. Víno má intenzivní barvu s nachovým odleskem. Cítíme přítomnost červeného ovoce (černý rybíz), smíšené s pikantním, intenzivním buketem a jemností. Dobrý nástup chutě červeného ovoce. Chuť velmi plná s měkkými taniny, dobré délky, velmi harmonická.

Vlastnosti: Odrůda: Grenache 65 % Syrah 35 % Typ: Červené víno, suché Vinařství: la Vinsobraise Obsah alkoholu: 13,5 %

Côtes du Rhône Blanc

Popis vína: Intenzivní aromatickou vůni s tóny bílých květů, meruňky a broskve doplňuje ovocná chuť, která je vyzrálá a stálá. Víno má třpytivou, světle žlutou barvu s lehce nazelenalými odlesky. Bílé víno s elegantní aromatickou vůní, které dominují tóny bílých květů, meruňky a broskve.

Vlastnosti: Odrůda: Grenache Blanc 50 % Marsanne 30 % Viognier 20 % Typ: Bílé víno, suché Vinařství: la Vinsobraise Obsah alkoholu: 13,5 % Vinifikace: přímé lisování s regulací teploty mezi 15 - 16° C

12 ks
Žádné recenze
Produkt přidán do oblíbených
Produkt přidán do porovnání

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.